Дякую 2018!

Дякую 2018!
14/01/2019 Анастасия
ipio 2018

Ми часто через наші книги, щоденники та навчальні зошити радимо вам підводити підсумки року. Прийшов час виконати свої ж рекомендації. 🙂 Тому цей текст про наші підсумки, досягнення та прориви у 2018 році.

2018 подарував нам можливість співпрацювати з новими дивовижними авторами. У нас вийшли такі книги як: «Актуальний інтернет-маркетинг» Антона Воронюка та Олександра Поліщука. «Магія грошей», «Важливо бути собою» арт-терапевта і практичного психолога Олени Тараріної. З психологом і творцем «Школи емоційного інтелекту» Деном Дубравіним ми випустили цілих дві унікальні книги. Це «Психологія емоцій» та «Управління гнівом». А також у кінці грудня встигли відкрити попереднє замовлення книги «Як дати дитині все без грошей і зв’язків» відомого українського психолога Дмитра Карпачова.

У минулому році ми брали участь у двох наймасовіших книжкових заходах країни.

Навесні ми зустрічалися з вами на «Книжковому Арсеналі», спілкувалися і ділилися інформацією про наші бестселери та новинки. А восени на головному культурному фестивалі країни «Книжковий Форум» у Львові. У цей день Львів і цілий світ побачили нашу нову серію книг “Видатні українці“. Вийшли відразу три книги: «Роксолана», «Ігор Сікорський», «Леонід Каденюк». Нещодавно серія поповнилася ще однією біографією видатної людини. Це книга про футболіста й тренера «Динамо» – Валерія Лобановського..

Не відстала й перша серія книг про видатних людей – «Видатні особистості для дітей».

Вона давно полюбилася нашим клієнтам. Тому ми активно розширюємо її історіями про неймовірно талановитих людей. Все для того, щоб ви і ваші діти з задоволенням проводили час, дізнавалися дивовижні факти, розвивали свої таланти й надихалися на власні подвиги. За 2018 рік ми видали цілих 6 нових книг. Це книги «Одрі Хепберн», «Чарлі Чаплін», «Леонардо да Вінчі», «Уільям Шекспір», «Марія Кюрі», «Ілон Маск».

А світ побачив унікальний календар для всіх школярів з дивовижними особистостями. Календар познайомить з важливими фактами з біографій видатних людей. А також допоможе школяреві організовувати день та свій розклад.

Ну й звичайно ж, не можна не згадати нові проекти вже відомих і улюблених нами й вами авторів.

Зі Світланою Гончаровою ми надрукували нову книгу «Вставай рано», новий щоденник-планер «Мої крила», «Календар 5 + 1 кроків до порядку». А також перевидали Флайпланери у новому свіжому оформленні. Ще у 2018 році перевидали книгу-бестселер Іцхака Пінтосевича «Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я».

За 2018 рік ми бачилися з вами на презентаціях книг, різних заходах, тренінгах та фестивалях, ви чули нас по радіо, бачили нас на телеканалах, читали статті про наші книги, ділилися своїми відгуками. Сподіваємося, що 2019 рік подарує нам ще більше можливостей для зустрічей з вами.

Дякуємо, що ви з нами!

Коментарів немає

Залишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

WordPress Video Lightbox