Про видавництво

Про видавництво

Видавництво мотиваційних книжок «IPIO» – це видавництво, що робить своїх читачів успішними.

Ми працюємо для вас з 2011 роки та вже так багато встигли зробити. Кожна 10а родина має книжку нашого видавництва. Ми видали понад 50 книжок, яких реалізували тиражами понад 100 000 примірників. Серед наших книжок бестселери: «Действуй! 10 заповедей успеха», «Дело в теле», «Чтобы в 16 было не поздно», «Притчі. Мудрість поколінь», серія «Видатні особистості для дітей», «Життя після смерті Маші звичайної», «Як дати дитині все без грошей та зв’язків» та інші.

Ми з вами скрізь. Наші книжки представлені у всіх популярних роздрібних та інтернет-магазинах. електронні книжки успішно продаються в найбільших бібліотеках електронних книжок Якабу та ЛітРес.

Ми обрали найкращих

Ми обрали кращих з кращих, аби вони легко та просто навчили вас технікам успіху на власному прикладі. Ми гарантуємо, що кожен наш автор – експерт своєї справи: бізнесу, маркетингу, психології, спорту. Такі відомі особистості як Вячеслав Смірнов, Свєта Гончарова, Ольга Філіна, Олексій Бессонов, Ксенія Літвінова, Марина Ланге стали основою нашої академії експертів. Їх публікації сформували одноіменну флагманську серію книжок «Академия експертів Іцхака Пінтосевича», яку ви можете знайти на нашому сайті.

Ми розширюємо асортимент книжок для вас, адже розуміємо, що успішні батьки хочуть виховати успішних дітей. Ми створюємо унікальні книжки, які допоможуть легко отримати дітям нові знання, розширити кругозір батьків, провести спільне дозвілля корисно та весело.

Змінюйте своє життя разом з нами

Купуючи книжку нашого видавництва, ви завжди будете мати нашу підтримку після прочитання. Ми зібрали корисну інформацію та доповнили книжки відеоматеріалами, статями, порадами, інструкціями, які допоможуть максимально швидко та ефективно засвоїти прочитаний матеріал та досягти бажаної мети.

Прагнете якісно змінити своє життя? З нашими книжками ви маєте таку можливість.

Хотите качественно изменить свою жизнь? С нашими книгами у вас есть такая возможность уже сегодня!

WordPress Video Lightbox