Про видавництво

Про видавництво

IPIO – український проєкт мотиваційної літератури для дорослих і дітей. Ми віримо, що читання є найкращим способом отримання знань, що формують нові нейронні зв’язки, а також оптимальним методом розвитку критичного мислення – ознаки справжньої особистості. Але серед безлічі текстів і авторів є ті, хто робить це найкраще – і саме їх обирає IPIO.

Видавництво публікує дитячу та дорослу нон-фікшн літературу в колаборації з українськими авторами та експертами. Це інтелектуальні топи країни, які не лише володіють контекстом, знаються на менталітеті та володіють доведеною експертизою. Вони працюють із цінностями, створюючи нові сенси, що є запорукою розвитку окремих особистостей і змістової трансформації всього суспільства.

Наша місія — розкривати людський потенціал через книжки.

Змінюйте своє життя разом з нами

Купуючи книжку нашого видавництва, ви завжди будете мати нашу підтримку після прочитання. Ми зібрали корисну інформацію та доповнили книжки відеоматеріалами, статями, порадами, інструкціями, які допоможуть максимально швидко та ефективно засвоїти прочитаний матеріал та досягти бажаної мети.

Прагнете якісно змінити своє життя? З нашими книжками ви маєте таку можливість.

WordPress Video Lightbox