Доставка, оплата

Графік роботи

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час, а ми обов’язково зателефонуємо для уточнення деталей замовлення та його доставці.

Доставка здійснюється лише в межах України

Способи доставки.

Кур’єрська доставка по Києву.

Доставка здійснюється з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 18:00

Вартість кур’єрської доставки становить 55 грн.

При замовленні від 800 грн. доставка безкоштовна.

Доставка по Україні.

Доставка по Україні здійснюється перевізником «Нова Пошта»

Вартість доставки відповідно до тарифів перевізника «Нова Пошта»

При замовленні від 800 грн. доставка безкоштовна.

Звертаємо увагу, що замовлення оформлені до 15:00 будуть відправлені в день здійснення замовлення. Замовлення, які оформлені після 15:00 відправляються наступного дня.

Додаткова інформація: замовлення можуть зберігатися у відділенні перевізника «Нова Пошта» протягом 5 робочих днів.

Для отримання замовлення потрібен паспорт.

Оплата замовлення

Оплатити замовлення ви можете:

  1. Наложеним платежем;
  2. Картою Visa;
  3. Картою Master Card.

Повернення замовлення.

Книжки відповідної якості, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року № 172 не підлягають поверненню (друковані видання).

Якщо присутній поліграфічний брак, котрий призводить до втрати чи спотворення інформації: відсутність друкованого тексту, пошкоджені друкарським верстатом сторінки, невідповідна назва книжки на обкладинці її змісту, перевернуті відносно блоку сторінки. У випадку виявлення подібних недоліків, ви маєте право повернути придбану книжку протягом 30 днів з моменту отримання.

Книжки для обміну, ви можете відправити перевізником «Нова Пошта». У випадках, коли обмін відбувається з вини магазину ІРІО, оплата вартості доставки замовлення відбувається за рахунок отримувача. В іншому випадку за рахунок відправника.

Для здійснення повернення покупцю потрібно самостійно відправити поштою чи кур’єрською службою браковані книжки та товарні чеки на адресу магазину. Вартість доставки бракованого товару компенсується шляхом зарахування відповідної суми на особистий рахунок покупця.

Спосіб повернення коштів – тотожний їх отриманню, якщо інший не погоджено сторонами. У відповідності до вимог Податкового кодексу України, Покупець для повернення коштів зобов’язується надати Продавцю копію паспорту та ідентифікаційного коду Покупця, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

WordPress Video Lightbox