Нова книжка-біографія «Валерій Лобановський»

Нова книжка-біографія «Валерій Лобановський»
08/01/2019 Анастасия
Валерій Лобановський

На території України народилось багато талановитих людей,

чий успіх виходить далеко за межі самої України. Культура, авіація, наука, мистецтво, спорт — українці змогли досягати успіху в кожній суспільно-важливій сфері. Серія «Видатні українці» покликана, щоб знайомити і розповідати про великих українців, які досягли значних успіхів та вплинули на весь світ. В серії вже є декілька книжок про Леоніда Каденюка, Роксолану, Ігоря Сікорського. Нещодавно в серії «Видатні українці» з’явилася нова унікальна книжка «Валерій Лобановський». Розповідь про славетного футбольного тренера описує історію футболу, злети та падіння «Динамо». Описує народження характеру справжнього лідера.

Чому може навчити історія видатного тренера Валерія Лобановського?

«Для того щоб когось перемогти, треба перемогти самого себе.»

Валерій — звичайний хлопчик, який любив грати в м’яч. Проте не тільки пристрасть до футболу, а й працьовитість і старанність допомогли йому досягти успіху. Історія Валерія Лобановського вчить, що захоплюватись чимось замало. Треба бути цілеспрямованим, відповідальним, тоді ти зможеш вирости людиною, яка здатна відповідати за свої слова та вчинки. Футбольне поле у житті Валерія Лобановського стало полем битви за перемогу. За можливість бути кращим як людина та як тренер, а також завжди досягати бажаного.

«У будь-якому процесі передусім – ідея, правильно обраний напрямок.»

Один з секретів успіху Валерія Лобановського полягав в тому, що посада футбольного тренера — це не професія, а спосіб життя. Він завжди прагнув до удосконалення. Не важливо над чим він працював, уроки, ігри з друзями, гра в футбол чи тренування команди. До всього він ставився серйозно і максимально концентрувався на успіху. Віра в себе, в свої сили, а також в свої принципи допомагає долати труднощі та досягати поставлених цілей.

«Успіх  — це мить. Сьогодні ти святкуєш, однак завтра вже треба починати нове життя.»

Валерій Лобановський займався футболом і був в нього закоханий з 6 років. Проте йому часто доводилось приймати нелегкі рішення, погоджуватись на невигідні для себе умови, програвати. Головне, чому вчить Валерій Лобановський, пам’ятати про головну місію свого життя, цінувати сім’ю та друзів, а невдачі розцінювати як досвід.

«Гравець, який вважає, що може все, – втрачений для футболу.»

Валерій Лобановський радикально змінив історію українського футболу. Він припускався помилок, та міг їх визнавати, а також виправляти. Він аналізував свої вчинки, щоб в майбутньому стати тільки краще. Його називали «футбольним ученим» і визнавали, що система підготовки гравців від Лобановського – прогресивне слово в історії гри. Він був учителем і водночас невгамовним учнем, який завжди прагнув нових знань.

Валерій Лобановський – незаперечний авторитет для українців, і не лишень для любителів футболу. 2008 року він посів шосте місце у всеукраїнському телеопитуванні «Великі українці». Його внесок в історію оцінили на одному рівні з Іваном Франком, Григорієм Сковородою, В’ячеславом Чорноволом. Лобановському посмертно присуджено звання Героя України. Історію Валерія Лобановського повинен знати кожен українець.

Валерій Лобановський

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox