Як відчути себе щасливим? Вправи від Маргарити Січкар >>

Як відчути себе щасливим? Вправи від Маргарити Січкар >>
07/04/2020 Анастасия
як відчути себе щасливим

Зазвичай це стається раптово… Одного ранку ти прокидаєшся і розумієш, що ти – це насправді не ти. Тобто, ти у своєму тілі, у тебе є якісь захоплення, робота чи навчання, сім`я, друзі, але не відчуваєш себе справжнім. І ти ніби вперше подивився на себе за свої 20, 30, 40 років.

Саме у такі хвилини людина починає задавати собі запитання. Чому я такий, чому живу так, чому спілкуюся з цими людьми? Адже насправді, все це не приносить мені радості! Ніби життя в стилі фільму «День бабака». Чи справді я сам цього хотів? Але ж я сам це створив!

І в цей момент ти розумієш, чого не вистачає… ЩАСТЯ! Такого простого людського щастя!

Однією з причин, за якої ми перестаємо відчувати щастя, є втрата самооцінки. Для того, щоб її підняти, ми пропонуємо вам прямо зараз виконати завдання, яким ділиться у своїй книзі  «#5 секретів щасливого життя» Маргарита Січкар.

Випишіть у стовпчик від 5 до 10 імен своїх друзів чи близьких людей. А потім напишіть їм повідомлення з такими словами:

«Дорогий друже, буду тобі дуже вдячний, якщо ти напишеш мені у відповідь на це повідомлення 5 моїх сильних якостей характеру, чеснот і переваг. Для мене це справді важливо! Дякую за щирість!»

Не сумніваємось, ви будете приємно вражені! Обов`язково всі відповіді, які ви отримаєте, запишіть собі у блокнот. І кожного разу, коли вам буде здавитися, що ви недостатньо хороший, перечитуйте слова дорогих вам людей.

А ще ми знаємо, що самооцінку можна підняти за допомогою підняття рівня ВВП. Ні, це не те, про що ви чуєте щодня у новинах! ВВП – це відчуття власної переваги. Пропонуємо проаналізувати свої можливості, які роблять вас насправді значущим і помітним.

Для цього створіть табличку з трьох колонок та заповніть їх наступними даними:

  1. мої здібності – випишіть у стовпчик;
  2. в якій сфері я їх застосовую – напишіть це навпроти кожної здібності;
  3. в яких областях можна максимально їх застосувати. 

Якщо ви чесно виконаєте це завдання, то побачите, що насправді здібностей у вас дуже багато, а використовуєте ви тільки малу частку.

І третім кроком, який ми рекомендуємо зробити, буде робота з впевненістю у собі. Для неї вам лишень треба виписати окремо такі дані про себе:

– мої сильні сторони;

– мої знання;

– мій досвід;

– мої навички.

Дайте собі на цю вправу щонайменше півгодини. Випишіть все-все без зайвої скромності. І як тільки ви завершите, самі здивуєтесь, як багато у вас є причин для щастя, і як багато ви можете ще зробити для щастя інших людей.

Ці, та ще багато інших корисних вправ ви знайдете у книзі «#5 секретів щасливого життя» знаної рестораторки та амбасадорки щастя Маргарити Січкар. Книга є справжнісіньким практикумом, де не хтось вам розповідає як жити, а ви самі, відповідаючи на запропоновані запитання, знаходите найкращі варіанти по всіх сферах життя для себе. Саме тому можна з легкістю їх запроваджувати у життя вже сьогодні!

Дозвольте собі бути щасливими і тоді щастя навколо вас з кожним днем буде ставати все більше і більше!

2 комментария

  1. Віра 4 месяца назад

    Доброго дня! Як бути незалежною від чоловіка у фінансовому плані?

  2. Аля 4 месяца назад

    Доброго дня! Чому я притягую агресію ? Чоловік , сини, деякі чужі люди проявляють грубість і я , іноді , замість доброти , грублю чи критикую ( хоча кажуть. що я спокійна і добра, мудра…)

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox