Бізнес = мрія, а так буває?

Бізнес = мрія, а так буває?
21/04/2020 Анастасия
brandhero статья

Зараз книжок та тренінгів про брендінг, маркетинг, підприємництво стало стільки, що очі розбігаються. Але більшість з них, нажаль, ведуть по шаблонах. Не те щоб вони не працювали… Але у всіх є бажання не бути зажатим у рамки. А, навпаки відкриватися і проявлятися чимось своїм, особливим.

Це нормально – бути особливим! Це нормально – йти своєю дорогою, за своїм покликанням! І це реально – створити такий бізнес, щоб він не просто не був схожим на інші, а справді відповідав тому, які ідеї ви в нього закладаєте. 

Більшість людей йдуть по протоптаному шляху. А є ті, яких переповнює жага до життя та пристрасть до своєї справи! Якщо ви зараз розумієте, про що йде мова, то ви теж такий – зухвалий і сповнений енергії! І можна довго бити себе в груди і казати, що ви найкращий. А можна перевірити свою готовність до дій і зрозуміти, чому ти саме тут і зараз, а не там, куди тебе кличуть мрії!

Якщо ви готові, пропонуємо вам вправу від нашого зіркового експерта Дмитра Чайковського, автора книги «Brandhero: оставить свой след», яка називається «Жити 3 місяці». 

Отже, уявіть, що вам залишилося жити 3 місяці. Тепер випишіть все, що ви давно хотіли зробити і не дозволяли собі, чи чого боялися. Чим би ви хотіли зайнятися в ці дні?

Коли людина відчуває наближення кінця, вона розставляє пріоритети безпомилково. І саме тоді вона виділяє те, що насправді має для неї значення.

Після виконання цього завдання, проаналізуйте, чи дійсно та справа, якою ви хочете займатися, або вже займаєтеся,  це те – на що потрібно витрачати такий дорогоцінний час свого життя?

І якщо ваша відповідь: «Безумовно, так!», ми вас вітаємо! Ви обрали справу, яка йде від серця! Залишилося не так багато – розібратися, що робити далі!

Ми пропонуємо вам книгу Дмитра Чайковського «Brandhero: оставить свой след», з якої ви дізнаєтесь про нестандартні підходи до бізнесу та як найкраще і найвигідніше побудувати свій власний незабутній бренд. 

Замовляйте прямо зараз за посиланням ipio-books.com/product/brandhero-ostavit-svoj-sled

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox