Що подарувати дитині на Новий рік?

Що подарувати дитині на Новий рік?
11/12/2019 Анастасия
що подаувати дитині на новий рік

Обирати подарунки на свята – найприємніше зайняття у світі. Особливо трепетно ми шукаємо що подарувати дитині. Для них це не просто подарунки, а емоції, спогади про які залишаться на все життя. От ми обожнюємо дарувати книжки. Завдяки ним можна відкривати малечі нові світи, розказувати про складні речі просто і надихати історіями головних героїв, тож вибір очевидний. Аби полегшити вам пошуки, ми зробили підбірку дитячих видань, які вражають нас найбільше.

Притчі. Мудрість поколінь

Притчі. Мудрість поколіньПритчі – це збірник невеличких оповідань, кожне з яких може навчити дитину чомусь новому. Це книга, яка дозволяє батькам поговорити з дитиною про важливі речі на зрозумілій їх мові. Вставляючи у маленькі казки героїв, знайомих малечі, ви зможете передати їм свій життєвий досвід та пояснити найважливіші основи і принципи життя.

В кінці розповідей є спеціальні запитання, що допоможуть запам’ятати історії і налаштують вас на спілкування з дітьми. .

Червона сукня моєї тітки

червона сукняВ основі  цієї книги лежить історія Ані Сільвер – жінки, яка боролася з хворобою, але не змогла її подолати. За словами авторки, «цей текст, додумана біографія». Попри трагічність ситуації, що лягла в основу цієї історії, ця вишукана поетична історія розповідає не про жахливу хворобу, а про жіночність та здатність насолоджуватись кожним моментом життя попри всі обставини. Книга вчить бути щасливим та приймати життя в усіх його проявах – навіть неприємних. Вона стверджує: кращий час для того, щоб бути щасливим, – зараз.

 

Ням готують діти

ням готують діти

Це видання створене, аби діти могли вразити своїх батьків. Справжня кулінарна книга для малечі містить 25 покрокових рецептів страв з дуже зрозумілими поясненнями. Переходячи від найпростіших рецептів до більш складних, дитина навчиться готувати, як справжній маленький кухар. А в процесі вона зрозуміє, що це дуже весело. Як знати, може це стане початком великої мрії і колись завдяки цій книзі ви виховаєте талановитого шеф-кухаря п’ятизіркового закладу.

Рі(з)дні люди

що подаувати дитині на новий рік

 

Це неймовірна книга про розуміння. Про те, що не дивлячись на нашу несхожість, ми всі дуже близькі. Різні люди, що живуть у різних умовах і, можна сказати, у різних світах, мають дуже багато спільного. Ми доповнюємо один одного і завдяки цьому стаємо ще краще та сильніше. Ця книга вчить цінувати людей за їхню унікальність і поважати різномаїття культур і традицій..

Запах думки

що подаувати дитині на новий рікЛерой Кліві працює листоношею, але не звичайним, бо він доставляє листи по всій галактиці. Одного разу він спрямував свій поштоліт-243 крізь ще не колонізоване зоряне скупчення Сергон. Саме тут почались його загадкові космічні пригоди. Йому доведеться подолати багато перешкод та знайти відповіді на різні питання. А найголовніше – вибратись з невідомої планети, населеної білками без вух і очей. Більш того, вони спілкуються за допомогою телекінезу, тож Кліві доведеться повністю контролювати свої думки.

36 і 6 котів-компаньйонів

що подаувати дитині на новий рікСамотнім бабусям і дідусям, що живуть у старечому будинку, потрібні помічники. А котикам потрібно повчитись піклуватись про когось, окрім себе. Саме тому доля зводить одного дощового вечора 36 і 6 котів та пані Крепову. Це знайомство приведе до неймовірних змін у житті людей і котів. Котів, які стануть не лише компаньйонами, але й знайдуть свій шлях у житті і навіть оберуть собі різні професії.

Я так бачу

що подаувати дитині на новий рікЦе пізнавальні книжка-картинка, яка вчить нас, що не все можна бачити очима. Вона розповідає про таємні, незримі для людського ока матерії, які пробуджують в нас цікавість до Всесвіту і до власної сутності. А ще про мікроскопи і телескопи, про таємниці зору людей, звірів та птахів і про тих, хто не бачить нічого. Чарівні ілюстрації допомогають зрозуміти ці складні процеси та побачити світ інакше.

Дивовижні особистості, які змінили ХХ століття

Дивовижні особистості

Ця неймовірна двостороння книга – наш подарунок всім дітям до свят. Це 40 історій дівчат та хлопчиків ХХ століття, які змінили епоху і зробили життя людей кращим. Марія Кюрі, Генрі Форд, Фріда Кало, Соломія Крушельницька, Стівен Гокінг, Володимир  Вернадський, Джоан Ролінг – ви дізнаєтесь таємници життя та історії становлення всіх цих видатних людей.

Короткі біографічні розповіді познайомлять дитину з цими неймовірними людьми і зацікавлять їх. А чарівні ілюстрації допоможуть запам’ятати кожного героя краще.

Ця книга надихне дитину і покаже: якщо всередині людини живе віра у дива та здатність йти вперед, вона зможете здійснити  будь-яку мрію. Зовсім скоро це видання з’явиться на поличках книгарень та в нашому інтернет-магазині.

Ми могли б ще нескінченно довго писати про дитячі книжки, але давайте будемо рухатись маленькими кроками. Будь-яке з цих 9 видань стане чудовим доповненням до вашої сімейної колекції книжок. Подаруйте собі ці літературні подорожі, адже свята – чудова нагода, аби вірити у казки і надихатись.

 

 

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox