Легенда української музики — Андрій Кузьменко та його гурт «Скрябін»

Легенда української музики — Андрій Кузьменко та його гурт «Скрябін»
25/02/2019 Анастасия
скрябін біографія

Українці завжди були музикальною та творчою нацією. Історія української музики почалася ще за часів Київської Русі, а творчі здібності передавалися із покоління в покоління. Тому не дивно, що Україна багата на талановитих виконавців. Навіть серед сучасних музикантів є ті, котрі назавжди залишили слід. Один з таких виконаців — легенда українською музики — Андрій Кузьменко та його гурт «Скрябін».

Чому навчить кожного історія життя легендарного Кузьми читайте далі. 

“Чим більше хочеш взяти від життя – тим менше воно хоче тобі це дати.”

Андрій рано в дитинстві почав проявляти інтерес до музики. І не випадково, бо мама була вчителькою музики. Здавалося навчитися музиці буде легко. Та навчання в музичній школі було не з простих. Потрібно було багато вчити, запам‘ятовувати та ще більше тренуватися. Мама була поряд і казала, що кожен великий музикант проходить це. Щоб спортсмену потратипити на Олімпіаду, потрібно багато тренуватися. Тому тренування — це частина твого майбутнього успіху. Виснажливі уроки за фортепіано не відбили бажання у Андрія стати музикантом та навчили проявляти характер і силу волі.

«Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самi проблеми.»

До популярності у гурті  «Скрябін» Андрію доведеться пройти нелегкий шлях.

Рішення присвятити життя музиці Андрій вирішив давно та обставини складалися інакше. Коли здавалося з‘являвся час для творчості, Андрій був змушений витрачати час на інше, що подабалось менше за все — служба в армії та здобуття диплому в медичному університеті. Та легендарний Кузьма і з цього виніс важливий урок: іти до своєї мети, цілком і повністю насолоджуючись самим шляхом. Це не тільки секрет успіху Андрія Кузьменко, а також важлива істина для кожної людини.

«Можливо, треба було жити, як всі, а я хотів інакшим бути завжди.»

Чим глибше занурюєшся під воду, тим більший тиск відчуваєш. Теж саме ми відчуваємо, коли знайомимося з чимось новим. Нове місто, нові досягнення, нова робота. Все це вимагало від Кузьми сил, часу, енергії. «Скрябін» був вже відомим гуртом. Та він знав, що зупинятися не можна, необхідно рухатися вперед. Навіть тоді, коли життя вимагало від Андрія важких рішень. Не всім підходили нові умови в гурті, не всі йшли в ногу з часом і разом з Кузьмою. Розлучитися з друзями було не просто та необхідно. Бо «Скрябін» повинен був жити далі, розвиватись та дарувати людям легендарні пісні. Кузьма зрозумів, що музика повинна завжди перемагати. А він сам повинен бути сильніше самих обставин, які підкидає життя.

Історія Андрія Кузьменка розповість про насичений, веселий, надихаючий шлях видатного українського музиканта. Сильні риси Кузьми такі як оптимізм, віра в себе та свою справу навчать кожного любити життя трішечки більше, вірити в добро та бути собою.

Кузьма Скрябін фото

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox