Чому це має значення? Патріотизм – це не просто слово

Чому це має значення? Патріотизм – це не просто слово
26/06/2020 Анастасия
патріотизм

Патріотизм – це не просто слово.

Це досить непростий термін, те чи інше розуміння якого під час призводить до гучних суперечок. Є три варіанти реакції людей на патріотизм:
— його підтримують;
— до нього байдужі;
— його не сприймають.
Який варіант правильний? І чи є він взагалі?

Конституція України, яка захищає права наших громадян, гарантує нам можливість вільного волевиявлення. Тобто, ми маємо право не тільки на проживання на території нашої держави. Але й демонстрацію того, що нам подобається, а що ні. І саме такий підхід до прав громадян і є демократичним і тим, що демонструє свободу народу.

Патріотизм – це любов до своєї Батьківщини та бажання зробити її кращою. Захистити її, розвивати її, вчитися на її помилках і не допускати нових. Але чи можливо це зробити, не знаючи історії країни, не бувши знайомим з її героями? Навряд чи!

Є різні способи ознайомлення населення з історією.

І на нашу думку, одним з найкращих – є вивчення біографій відомих людей. Українців, які ще за життя стали відомими, намагаючись змінити нашу країну на краще. Через їхній шлях, через перешкоди, які вони подолали, через складні, інколи надлюдські, випробування тягнеться червона стрічка любові та захоплення своєю Батьківщиною.

Але якщо ми хочемо, щоб наша країна стала знаною, щоб громадяни пишалися її красою, пам’ятками історії, її перемогами, потрібно змалечку знайомити дітей з тими, хто прославляв державу на весь світ.
Ми (видавництво ІРІО) створили серію книжок для дітей «Видатні українці», за допомогою якої легко, в доступній формі дитина може сама ознайомитися з українськими героями. А ще краще, якщо ви будете читати книгу вголос для всієї сім’ї по черзі. Давно відомо, що спільне читання робить ближчими членів родини та дозволяє побачити одне в одному щось таке, що у повсякденному житті ми не завжди помічаємо – щирість, відвертість, співпереживання, віру у свій край та його жителів.

У сучасної молоді часто виникає бажання переїхати кудись, де буцімто буде краще. Багато людей шукають край, де буде життя більш щасливим. Але чи правильно відриватися далеко від свого коріння, не спробувавши самому зробити свою Батьківщину такою, якою б ти хотів її бачити?

Багато хто звик вважати, що бути патріотом – це означає любити тільки свій край.

Насправді, це бути громадянином світу, поважати культуру інших народів. Але, поряд з тим, плекати свою Неньку, бути відданим їй і щедро направляти свої сили на її становлення і зростання. Ті, хто зараз ходять до школи, будуть завтра керманичами в нашій державі. І саме вони мусять знати, на таких яскравих прикладах, якими є видатні українці всіх часів, як треба ставитися до Батьківщини, її надбань, та самому робити все можливе, щоб цих надбань стало якомога більше.
Тільки в тому краї, де поважають свою рідну землю, є повага до батьків та сусідів. Тільки в тому краї, яким пишаються, живуть щасливі та заможні люди.

Ми щиро радимо вам серію книг про видатних людей України, оскільки це яскраві приклади непереможної нації, героїзму та нездоланної віри в краще майбутнє для всього нашого народу. Даруємо знижку 40% на всі книжки серії з 26 до 29 червня!

видатні українці

Зі святом Конституції України, дорогі друзі!

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox