7 якостей Ейнштейна, які зробили його тим, кого ми знаємо

7 якостей Ейнштейна, які зробили його тим, кого ми знаємо
13/03/2019 Анастасия

Ім’я Альберта Ейнштейна на слуху чи не у кожної другої людини. Його праці розібрали на цитати, якими рясніє інтернет. І якби не його геніальність, хто знає, де була б наука сьогодні.

Він з’явився на світ 140 років тому, в небагатій родині єврейського походження. І якби не його геніальність, хто знає, де була б наука сьогодні.

Ім’яАльберта Ейнштейна на слуху чи не у кожної другої людини. Його праці розібрали на цитати, якими рясніє інтернет.

Незважаючи на свою нелюбов до шкільного навчання, Альберт любив вивчати світ самостійно, читати книги і на самоті складати й вирішувати логічні завдання.

Незважаючи на свою нелюбов до шкільного навчання, Альберт любив вивчати світ самостійно, читати книги і на самоті складати й вирішувати логічні завдання.

Які ж 7 якостей допомогли Ейнштейну стати тим, ким він став?

  1. Він не любив спорт. Незважаючи на поширену сьогодні теорію про те, що спорт пробуджує нейрони й змушує мозок ворушитися, найвідоміший вчений спорт не любив. З усіх видів спорту перевагу він віддавав плаванню, та й то, “тому що воно вимагає найменшої енергії”. Всю ж свою енергію вчений віддавав книгам і дослідженням.
  2. Часто “закривався у собі”. З боку Ейнштейн здавався без емоційним, замкнутим і повільним. Зовнішня апатія, відсутність будь-яких емоцій, спокійне прийняття будь-яких життєвих ситуацій створювали враження, що Альберт не цікавиться нічим. Однак у той же самий час у його голові відбувалися мільйони математичних і логічних розрахунків. Він мав унікальну здатність не видавати того, що відбувається з ним всередині.
  3. Грав на скрипці, щоб вирішити складні завдання. Коли перед Ейнштейном стояла, здавалося б, нерозв’язна задача, він замикався у кімнаті один, і одну за одною грав мелодії Моцарта. У результаті – виділяв не самі витончені ідеї, які обмірковував паралельно. Потім – придумував загальний принцип, щоб відновити гармонію. І цей принцип пізніше вже працював з фізичними об’єктами.
  4. Був твердо впевнений у тому, що отримає Нобелівську премію. Його упертості можна було позаздрити. Незважаючи на те, що мало, хто вірив у його успіх, Ейнштейн рухався до своєї мети, будучи твердо впевненим, що Нобелівській премії бути. Він знав, то гідний та обраний. Це була не самовпевненість, а все та ж фізика.
  5. Не слухав того, що про нього думають оточуючі. Його улюбленою була фраза «Якщо стічні води життя омивають сходи вашого храму, закрийте двері і смійтеся … Не піддавайтеся злобі, залишайтеся як і раніше святим у храмі». Він робив такий храм з усього: з сім’ї, своєї бібліотеки, свого внутрішнього світу. І не допускав туди сторонніх, які здатні були у той чи інший спосіб там наслідити.
  6. Він порушував канони суспільства і залишався собою, незважаючи на те, що це могло виглядати дивно. Він вважав марною тратою часу турботу про зовнішній вигляд у той час, коли навколо процвітає расизм, або країні (у той час він жив в Америці), потрібна ядерна бомба. Він ратував за потреби людей набагато більше, ніж прагнув створити правильне враження про себе.
  7. Він не вірив у біблійного Бога і не дивився фантастику. Він вважав, що майбутнє і так настане, навіщо намагатися щось передбачити. Він вірив у вищі сили, але не відносився до жодної релігії з потрібною повагою. Він міг оскаржити будь-яку істину, яку не підтверджувала наука.

Сьогодні Ейнштейн продовжує жити в серцях людей, у своїх винаходах і працюючих законах. І ми вітаємо всіх людей, які пов’язані з наукою, з днем народження талановитого, неперевершеного генія!

«Важливо не переставати запитувати. Цікавість має свої аргументи для існування. У мене немає особливих талантів. Я тільки шалено цікавий »- говорив Альберт Ейнштейн.

І ця цікавість стало проривом для світової науки! Бажаємо вам, дорогі читачі, щоб ваша цікавість не знала меж! Нехай вона стане початком нового незвичайного відкриття у світовій науці!

Ну а ми, зі свого боку, даруємо знижку на книги-біографії Альберта Ейнштейна 🙂

Книжка російською мовою – https://bit.ly/2ClNVzb

Книжка українською мовою – https://bit.ly/2Hvt4wP

Коментарів немає

Залишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WordPress Video Lightbox