Про що мовчать підлітки?

Про що мовчать підлітки?
23/09/2019 Анастасия
Бути собою Тараріна подростки

Перехідний вік – особливий період у житті дитини. Час, коли вже можна обходитися без батьків, але й без досвіду та мудрості дорослих легко потрапити в кризову й небезпечну ситуацію. Як підлітку навчитися приймати правильні рішення, не піддаючи своє життя сумнівним експериментам? Книга психолога Олени Тараріної «Важливо бути собою», яка написана українською та російською мовами, допомагає і батькам, і дітям знайти потрібні відповіді. Виховання може бути цікавим та захоплюючим!

10 гаджетів для щастя

Сучасні діти молодшого покоління і підлітки говорять мовою гаджетів. А що, якщо виховувати їх у той спосіб, який їм так подобається і зрозумілий? У книзі всі головні цінності життя розбиті на уявні гаджети, в яких дитина сама вибирає, яку кнопку натиснути.

Що керує гаджетами?

  1. Компанія «Моє тіло». Вона відповідає за дії та вчинки, які ведуть або до успіху, або до повного краху.
  2. ККомпанія «Моя мова». Будує комунікацію зі світом та людьми. З її допомогою можна завести багато друзів і побудувати щасливі відносини.
  3. Компанія «Мої думки». Допомагає направити життя у потрібному напрямку та отримувати все, що хочеш!

Гаджет здоров’я: яку кнопку натиснути?

Підліткова любов, перша сигарета, наркотики … Все таке незвідане й круте! А до яких наслідків це призведе?

Гаджет “Захист життя” дає дитині два варіанти розвитку подій.

  1. Якщо будеш їсти правильно, вести активний і відкритий спосіб життя, не вживати алкоголь, сигарети й наркотики – будеш сповнений сил, краси та здоров’я.
  2. Якщо будеш постійно зависати в телефоні, не слухати попередження дорослих, вибирати сумнівні компанії і пробувати погані речі – в результаті отримаєш підірване здоров’я, жахливий зовнішній вигляд, нереалізовані мрії і самотність.

Яку кнопку в гаджеті натиснути, підліток вибирає сам. І яскраво прописані наслідки допомагають йому зробити вірний вибір.

Чого хочуть підлітки?

Психологічні експерименти, описані в книзі перед кожним важливим гаджетом, одночасно лякають і ніби відкривають очі на все. Життя підлітка сповнене небезпек та спокус, тому важливо навчити його захищати себе й отримувати бажане законними та правильними способами.

Чого хоче будь-яка дитина в підлітковому віці?

  • купувати модні речі й мати гроші на кишенькові витрати – і це можна отримати без злодійства та обману;
  • не бути білою вороною, але мати навколо багато друзів – поваги й любові однокласників можна домогтися без непослуху та бунту проти батьків і вчителів;
  • бути в гарному настрої, без апатії та депресії через розчарування у житті й від проблем у навчанні – правильне мислення і розуміння своїх цілей зроблять кожен день підлітка веселим та яскравим!

Кращі книги для дітей та підлітків – це ті, які говорять з ними на одній мові. Книга Олени Тараріної «Важливо бути собою» написана в художній формі. Батькам ця книга допоможе краще розуміти своїх дітей: з якими проблемами вони стикаються щодня, і як їм допомогти реалізуватися у житті та стати успішною і щасливою особистістю.

Стаття написана за мотивами книги Олени Тараріною «Важливо бути собою»

Важно быть собойАвтор книги – Олена Тараріна, пише книги, проводить навчальні програми й допомагає людям знайти гармонію та впевненість у всіх життєво важливих сферах. Сертифікований арт-терапевт у сфері навчання. Президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії. Психолог-практик вищої категорії. Кандидат педагогічних наук. Бізнес-тренер, коуч. Автор книг, метафоричних карт та психологічних ігор.

Коментарів немає

Залишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

WordPress Video Lightbox