Новорічні подарунки для дітей. Що дарувати на свята?

Новорічні подарунки для дітей. Що дарувати на свята?
03/12/2021 Анастасия
новорічні подарунки

Час шукати новорічні подарунки для близьких:) Чуєте передзвін дзвіночків? Ні, це аж ніяк не слухова галюцинація — то свята наближаються!

Першим до кожного з нас завітає святий Микола. Ще трошки — і засяє перша Різдвяна зоря. І в багатьох оселях стоятиме ялиночка, а під нею — доволі місця для новорічних подарунків. Затим і Новий рік настане. До нього вже напевне всі вберуть ялинки, і, знову-таки, під ялинкою залишається місце для подарунків. Бо що б там у світі не відбувалося, ми із завмиранням у серці чекаємо на зимові свята. Адже саме вони дарують нам віру в те, що всі наші мрії здійсняться.

Пам’ятаєте про «місце для новорічних подарунків»?

Так от: казковій зимовій феєрії передує не менш захоплива пора — вибір подарунків! Усім бо відомо, що новорічні подарунки приємно не лишень одержувати, а й дарувати. А щоб процес вибору приніс вам справжню насолоду і вам не довелося довго міркувати, що ж покласти під ялинку своїм рідним і близьким — придбайте книжки нашого видавництва або подарунковый сертифікат!

Поза сумнівом, книжка — найвдаліший подарунок.  По-перше, подарувати книгу ви можете і малюкові, якому ледь виповнився рік. І пустотливому школяреві, і юнакові чи дівчині, і, звісно, дорослій людині. Словом, книжка — це подарунок, який підійде всім людям, незалежно від віку. По-друге, наш асортимент задовольнить будь-які читацькі запити. Адже у нас ви можете придбати мотиваційні книжки, які допоможуть упорядкувати ваше життя, і, відповідно, якісно його поліпшити. У нас є книжки з психології і особистісного росту, планери і щоденники, самовчителі іноземних мов… Ну і, звичайно ж, без зайвої скромності можемо рекомендувати нашу гордість, беззаперечні бестселери — літературу для дітей і підлітків, книжки, які викликають захват у батьків і діточок.

А щоб не схибити у своєму виборі – подаруйте сертифікат на придбання книжок нашого видавництва! Ви можете обрати сертифікат номіналом  500 грн, а можете й на 1000 грн – справа не в грошах, а в задоволенні, що його одержить людина на свято.

Отож, до вашої уваги найкращі новорічні подарунки!

«Притчі. Мудрість поколінь»

У книзі “Притчі” — вся мудрість людська. Короткі повчальні історії не залишать байдужим жодного читача. Прочитавши цю книжку, ваша дитина познайомиться з історіями, в яких розкриваються поняття добра і зла, любові й ненависті, сімейних взаємин і цінностей. Це книжка — для дітей і дорослих.

«Притчі для малят»

Тридцять коротких казок-притч для найменших слухачів і читачів. Ця справді гарно ілюстрована книжка нікого не залишить байдужим. Знайомлячись із цікавими історіями людей і тварин, ваша дитина зрозуміє, що таке добро і зло, навчиться розрізняти хороших і поганих персонажів. Годинами розгядаючи милі ілюстрації, дитина поставить вам безліч запитань, робитиме для себе певні висновки і… мудрішатиме.  Читайте разом із дитиною, обговорюйте з нею кожну притчу — і ви з подивом зауважите, що за час, проведений із малюком, самі наберетеся мудрості.

«Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»

Книжки серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» — це справжній бестселер! Якщо ви обрали на подарунок тільки одну книжку — готуйтеся, що ваша дитина попросить ще… Адже біографічні історії, описані в цих книжках, допоможуть юному читачеві повірити в себе, власні сили, навчать не здаватися і прямувати за своєю мрією.

«Дивовижні особистості, які змінили ХХ століття»

Оригінальна і яскрава збірка біографій. Це книжка пізнавальних і захопливих оповідань про життя талановитих людей. Книжка складається з двох частин. У першій частині — оповідання про дівчат, які змінили історію ХХ століття: Марію Кюрі, Фріду Кало, Джоан Ролінґ та ін. Друга частина відкриє таємниці життя двадцяти видатних хлопців, які, подорослішавши, вплинули на історію минулого століття. Ми розповімо про Генрі Форда, Стівена Гокінґа, Стіва Джобса… Такої оригінальної книжки стовідсотково ви ще не бачили!

«Бути собою. 10 ґаджетів для щастя»

Це книжка, що дає силу, це книжка, що дає знання, які захищають. Це детальна карта вирішення багатьох проблемних ситуацій, які можуть виникнути у підлітків. Книжка також допоможе батькам краще зрозуміти свою дитину і вчасно її підтримати. Якщо вам цікаво дізнатися, як без особливих зусиль навчити підлітка головного в житті, тоді неодмінно прочитайте разом із ним книжку Олени Тараріної. Як поводитися з незнайомими людьми, образа на батьків, відсутність підтримки друзів, марнославство, конкуренція, легковажність, взаємини з коханими — про все це дізнається юний читач і зможе вчасно зорієнтуватися у складній ситуації.

«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків»

Книжка — найкраща порадниця в житті, це правда. А «13 ключів» — це особлива порадниця, яка навчить прислухатися до себе, своїх бажань і відчуттів, навчить відстоювати особистий простір, навчить розпізнавати і десятою дорогою обходити агресивних людей. Це книжка не тільки для дівчат, а й для їхніх мам. Це історія всіх жінок, в яких виникали проблеми з самооцінкою, у спілкуванні з оточуючими, в особистому житті. Ця книжка — ключ до вирішення всіх проблем. Точніше, не один ключ, а тринадцять, адже в ній міститься тринадцять розділів-ключів, що відмикають двері до вирішення багатьох життєвих питань.

Подарунковий бокс «Генії читають»

Подарунок для генія – це шість пізнавальних книжок у коробці зі святковим дизайном – найкращій новорічний подарунок для школяра. До того ж це буде не просто подарунок, а індивідуальні, неповторні, підібрані книжки тільки для вашої дитини. Адже ви можете самостійно сформувати набір, враховуючи смаки і вподобання юного читача.

Більше пропозицій шукайте на нашому сайті ipio-books.com.

Коментарів немає

Залишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WordPress Video Lightbox