Як швидко вивчити будь-яку мову з нуля

Як швидко вивчити будь-яку мову з нуля
08/10/2019 Анастасия
как учить иностранные языки

Знання іноземних мов це вже не примха, а необхідність. Якщо ви знаєте дві або більше мов можете заводити корисні знайомства, отримувати актуальну інформацію з першоджерел та мати дохід вище, ніж носії однієї мови. Не важливо, чи хочете ви вивчити англійську, японську або іврит  є швидка система навчання, яка допоможе будь-якій людині швидко заговорити обраною мовою. Вона докладніше описана в книзі Олексія Бессонова і Марини Рубан «9 ½ тижнів на іноземну мову або як вчити мову головою, а не 5 років».

Мотивація основа навчання

З чого починається будь-яке навчання? Що буде підтримувати ваше прагнення до навчання та не дозволить кинути справу на 200 вивчених словах?

Її Величність, Мотивація! Розуміння, навіщо ви вчите мову, дозволить тримати себе в постійній зацікавленості й захопленості. У когось причина переїзд до країни мрії, а комусь потрібна робота за кордоном або для укладання шлюбу. 

Яка ваша причина, щоб вивчити мову? Напишіть мотиваційне послання собі, в якому опишіть причини вивчення мови та конкретну дату, до якої це потрібно зробити. У моменти зневіри й апатії саме це послання допоможе заново спалахнути й продовжувати. 

Секрети ефективного навчання 

Вивчення мови  це отримання нового досвіду, і не можна цей процес розтягувати на кілька років. Коли ми вчимося водити машину або друкувати наосліп, ми виділяємо для цього час, вивчаємо теорію та вкладаємося у практику. Одне без іншого не буває.

Так само і з мовою. Потрібно визначити часовий термін, за який ви хочете освоїти базові знання мови, які потім будете доповнювати та удосконалювати. І, звичайно, виділіть час для практики!

Як працює пам’ять? Спеціальні техніки

Пам’ять це не просто сховище інформації, у неї є три складових:

  1. запам’ятовування 
  2. зберігання
  3. відтворення 

Якщо ви вивчаєте нову мову, але не вірно зберігаєте вивчені слова, то дуже скоро не зможете згадати потрібні фрази. Мозок   раціональна машина,яка не зберігає в пам’яті те, чим ми рідко користуємося. Тому необхідно дати мозку зрозуміти, що іноземні слова нам потрібні, ми їх постійно практикуємо, а значить, забувати їх не можна.

Німецький психолог Еббінгауз понад 100 років тому відкрив криву забування, вона показує, як правильно повторювати інформацію для запам’ятовування.

  • Перше повторення робимо відразу, як почули.
  • Друге  через деякий час у той же день або наступний.
  • Третє  через місяць. 

Так можна надовго зберегти в пам’яті нові слова та знання. 

Вивчити іноземну мову може будь-яка людина! Головне, знати спеціальні техніки, які допомагають прискорити запам’ятовування нових слів і працюють однаково для всіх, незалежно, скільки вам років, яка у вас освіта й стать. 

Книга Олексія Бессонова та Марини Рубан «Як вивчати іноземні мови» дає детальний план по вивченню будь-якої мови, заснований на дослідженнях науки та багаторічному спостереженні за студентами. Автори за допомогою своєї методики вже з легкістю освоїли 7 мов! Це зможете й ви. 

Стаття написана за матеріалами книги Олексія Бессонова та Марини Рубан «Як вивчати іноземні мови». 

 

Коментарів немає

Залишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WordPress Video Lightbox