8 подій, які зробили Білла Гейтса тим, ким ми його знаємо

8 подій, які зробили Білла Гейтса тим, ким ми його знаємо
06/11/2020 Анастасия
Білл Гейтс

Білл Гейтс – це людина, яку можна сміливо назвати людиною, яка ще за життя увійшла у світову історію. Свого часу він разом з найкращим другом Полом Алленом зробили ставку на створення програмного забезпечення. І, треба визнати, не прогадали: улюблене хобі принесло комп’ютерним гікам мільярдні статки.

При цьому як і в житті будь-якої людини в житті Білла було кілька поворотних подій. Вони так чи інакше вплинули на його особистість і зробили його тим, ким він є нині.

Розповідаємо вам про важливі моменти в житті одного з найбагатших людей на планеті.

Народився в заможній родині

На відміну від багатьох знаменитостей, які домагалися успіху за принципом «тернистим шляхом до зірок» Білл Гейтс вже при народженні відхопив щасливий квиток. Його тато був шанованим адвокатом, а мама ― членом ради директорів великого банку. Прадід Білла був мером і сенатором, дідусь ― віцепрезидентом Національного банку.

Однак тут потрібно віддати Біллу належне: він не став користуватися статками родини й всього в житті домігся самостійно. Забезпечені батьки ж дали йому чудову освіту, розуміння того, наскільки важливі сімейні цінності і як важливі гроші, які ти заробляєш своєю працею.

Любив у дитинстві розгойдуватися

У дитинстві Білл Гейтс сам гойдав себе у візочку, трохи пізніше його улюбленою іграшкою став кінь-гойдалка. А ще трохи пізніше він полюбив гойдалки. Всі ці захоплення вилилися у своєрідну звичку в дорослому житті. В моменти глибоких роздумів Білл завжди розгойдується взад-вперед.

Свою першу програму написав у 13 років

Білл навчався в престижній школі Лейксайд. Вибір навчального закладу виявився доленосним для нього. По-перше, в школі він вперше побачив комп’ютер і відкрив для себе програмування. По-друге, в цій школі він познайомився з Полом Алленом, який став його найкращим другом і згодом заснував з ним компанію Microsoft. По-третє, під час навчання в школі Лейксайд Білл написав свою першу комп’ютерну програму. Програму він написав мовою програмування BASIC, це була гра в хрестики-нулики. Біллу Гейтсу на той момент було 13 років.

Прочитав всю енциклопедію

Ще підлітком Білл Гейтс прочитав всі 22 томи енциклопедії World Book Encyclopedia. У цій енциклопедії основна увага приділена науці, техніці та медицині. Однак наведені дані й з інших сфер.

Кинув Гарвард

Вступаючи до університету, Білл Гейтс спочатку хотів піти за прикладом батька і вибрав юридичну освіту. Але через рік він вже спрямував всі свої сили на вивчення математики та комп’ютерних наук. А ще через рік йому набридли й ці дисципліни, тож він вирішив не витрачати час на Гарвард, через що його відрахували.

Заради правди потрібно відзначити, що диплом про вищу освіту Білл Гейтс усе-таки отримав. Через 32 роки після його відрахування керівництво Гарвардського університету вирішило відзначити заслуги Білла Гейтса і заднім числом зробило його своїм випускником.

Познайомився з дружиною на роботі

Зі своєю дружиною Меліндою Білл Гейтс разом вже понад 30 років. Вона працювала в компанії Microsoft і була підлеглою Білла.

«Я познайомився з нею на нараді з продажів в Нью-Йорку. І через тиждень або близько того я підійшов до неї на паркінгу й запитав, чи не хоче вона прогулятися», ― згадував потім Білл в одному з інтерв’ю.

Цікаво, що пропозиція руки й серця Мелінда отримала тільки через 7 років стосунків. І за ці роки вона не раз довела Біллу, що вона його муза і вірний друг.

Заробив перший мільйон до 30 років

У студентські роки в одній із суперечок Білл Гейтс пообіцяв комусь, що до 30 років заробить свій перший мільйон. Він трохи не розрахував: до 30 років йому вдалося заробити 350 мільйонів доларів. А коли йому виповнився 31 рік, на його рахунку був уже мільярд доларів.

Читає 50 книг на рік

Тобто по одній книзі на тиждень. Обов’язковий ритуал Білла ― читання книги перед сном.

«Я буваю в незвичайних місцях, зустрічаюся з вченими, дивлюся онлайн-лекції, але читання і раніше є головним способом, за допомогою якого я дізнаюся нове і міняю своє розуміння світу», ― сказав Білл в одному з інтерв’ю.

Крім того, Гейтс регулярно радить найкращі книги у своєму блозі, щорічно публікуючи список особистих книжкових рекомендацій.

Читайте більше разом із дитиною у новій біографії серіїї “Видатні особистості” від видавництва IPIO. Деталі про книжку https://ipio-books.com/product/bill-gejts ➡️

До 18 листопада на книжку діє попереднє замовлення. Ціна 190 грн (замість 225).

Білл Гейтс

Коментарів немає

Залишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WordPress Video Lightbox