Час на себе: як приділити увагу найдорожчій людині в житті

Час на себе: як приділити увагу найдорожчій людині в житті
03/11/2020 Анастасия
час на себе

Головний коуч компанії IPS Юлія Боровик розповідає про любов до себе та як знаходити час на себе.

Ми живемо в надзвичайно мінливому світі. Засинаємо в одній реальності, а прокидаємося зовсім в інший. І, щоб вижити в сучасних умовах, кожному з нас доводиться «гребти» в три рази швидше і більше, аніж це доводилося робити нашим батькам.

У щоденній метушні ми робимо мільйон справ, які абсолютно нас не розвивають. Нашу увагу роздирають рекламні слогани, соціальні мережі, які тільки й покликані розважати. У цьому хаосі ми забуваємо про найважливішу людину в нашому житті ― про себе. Ми забуваємо приділити собі час, подбати про себе, очистити думки від зайвої інформації. Ми вже давно забули навички зосередження на тому, що важливо для нас!

Час на себе ― це прояв любові

Ми набагато частіше думаємо про інших людей, які про нас взагалі не думають. Ми «в запій» читаємо блогерів. Стежимо за всіма модними тенденціями, щоб «відповідати». Страшенно боїмося критики з боку інших людей і намагаємося всім догодити, щоб нас «любили».

Але ж любов до себе починається саме з тих дій, які допомагають нам подбати про себе! Любити себе ― це не почуття і не гарні слова. Це дії, які ви робите щодня, приділяючи собі час і увагу! Любов до себе ― це:

  • реалізовувати свої бажання;
  • пам’ятати про свої цілі;
  • піклуватися про здоров’я;
  • вивчати й пізнавати свої емоції;
  • займатися улюбленим видом спорту;
  • їсти корисну їжу і насолоджуватися нею;
  • проводити час з тими людьми, які підтримують і вірять в тебе;
  • займатися тим, що подобається;
  • робити те, що не подобається тільки в тому випадку, якщо це дійсно швидко просуне тебе до твоїх цілей;
  • уміти визначати пріоритети на день ― робити ті справи, які важливі для тебе і твого розвитку, і які приносять ресурс, сили, здоров’я і гроші.

Як піклуватися про себе і мотивувати себе?

Часто ми перекладаємо турботу про себе на інших людей. Наприклад, так формується мислення жінки, яка чекає на «принца», щоб він її врятував від усіх бід і від себе самої. Або формується мислення чоловіка, який вірить у те, що є жінка, яка прийме його таким, яким він є. І буде терпіти всі його витівки до кінця життя, як мама.

Але правда полягає в тому, що ніхто, крім нас самих, про нас не подбає. Не врятує і не допоможе знайти свій Шлях! Де ж тоді брати сили, мотивацію і підтримку для щоденних кроків до своїх цілей?

Я дуже довго шукала помічника, який би допомагав мені повертатися до себе у вирі божевільних днів. Сфокусував мене на моїх бажання, цілях, на тому, що для мене важливо, і що мене розвиває. Адже в розвитку криється найважливіше ― сенс життя людини! Я проходила численні тренінги, але вони закінчувалися, і далі доводилося «гребти» самій.

І тоді я вирішила створити для себе щоденник-планер, який завжди буде під рукою. Щоб в кожному дні в цьому щоденнику було слово підтримки, вправа або цитата, які щоранку роблять мій день. Щоб створювати настрій, мотивацію і стан повноцінності життя кожного дня!

Колись я розповіла про те, що прописала вправи й цитати на рік вперед директору видавництва IPIO Ользі Івановій. І вона сказала, що про цей щоденник повинен дізнатися весь світ. Адже він може допомогти багатьом людям знайти хоча б 10 хвилин на день для себе і свого розвитку.

Так і з’явився мій авторський щоденник-планер «My Universe», що в перекладі означає «Мій Всесвіт». Тобто саме те життя, яким я хочу жити, і насолоджуватися кожним прожитим днем.

Комментариев нет

Оставьте отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

WordPress Video Lightbox