М’ясоїди проти вегетаріанців – хто переможе? Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я

М’ясоїди проти вегетаріанців – хто переможе? Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я
02/10/2018 Анастасия
пинтосевич живи

Ось уже кілька років нам наполегливо пропагують принципи здорового способу життя та правильного харчування.

Хтось погоджується, що їсти м’ясо, продукти з консервантами, білою мукою і цукром шкідливо. Хтось вважає, що це всього лише чергові віяння моди. АЛЕ! Є науково-доведені факти про вплив на нас різних продуктів, на які сміливо можна спиратись у виборі харчування. Наприклад Іцхак Пінтосевич та Михайло Пінтосевич вивчили десятки думок і досліджень. ІУ своїй книзі «Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я» вони прийшли до наступних висновків:

– насичені жири (які при кімнатній температурі мають швидше тверду, ніж рідку, консистенцію) – не перетравлюються людським організмом. Вони містяться у продуктах тваринного походження, таких як червоне м’ясо, вершкове масло, сир, яйця, незбиране молоко, морозиво, і у деяких рослинних оліях.
Тіло людини не здатне взаємодіяти з прямими молекулами насичених жирних кислот: у ньому просто немає для них застосування.

– не буде перебільшенням звинуватити  трансжири ((їх отримують методом часткової гідрогенізації рідких масел) у теперішній епідемії серцево-судинних захворювань і раку. Їх популярність пояснюється тим, що й при кімнатній температурі вони ще довго зберігаються. Вони містяться практично у всіх видах промислової випічки, солодощах, маргарині, салатних заправках, пампушках, картопляних чіпсах, картоплі фрі, дитячому печиві…
– навколо тільки й чути, що потрібно усунути жири з раціону. Нам наполегливо пропонують харчуватися знежиреними продуктами. Не всі жири шкідливі. Деякі, навпаки, корисні й незамінні. Дуже важливо включати їх у свій раціон. Тому потрібно знати, де містяться «хороші» жири.
По суті, мононенасичені жири – це олії (оливкова, арахісова і рапсова). Багатими джерелами цих жирів є авокадо й горіхи
Поліненасичені жири відносяться до двох груп – омега-3 і омега-6. В організмі вони не утворюються, тому ми повинні отримувати ці незамінні елементи з рослинних масел, таких як кукурудзяне та соєве, із насіння цільних злаків і риби. Краще джерело жирів групи омега-3 – морська риба, що живе у холодних водах (лосось, скумбрія і оселедець).
– тваринний білок — дуже не вигідне паливо. Його енергетична цінність становить лише 70,8% від повної теплоти згорання. Для жирів і засвоюваних вуглеводів ці цифри відповідно становлять 96,3% і 100%. 1 грам білка при простому спалюванні дає 5,65 ккал, а при окисленні в організмі – 4,0 ккал.
Виникає питання, куди зникає решта? Відповідь проста: інше – це шлаки, кінцеві продукти білкового обміну (сечовина, сечова кислота, аміак та ін.). При надлишку цих сполук їх виведення утруднюється. Вони затримуються в організмі і поступово накопичуються, порушуючи важливі обмінні процеси.
молочні продукти – вживання великої кількості молочних продуктів пов’язане з ризиком захворіти деякими формами раку. Наприклад, існує зв’язок між високим рівнем споживання молочних продуктів і раком передміхурової залози. В інших дослідженнях цей список доповнюється раком яєчників та молочної залози. Молочні продукти, у тому числі сир, морозиво, молоко, вершкове масло, сприяють значному підвищенню холестерину і неправильних жирів у раціоні.

Ну і наостанок,три правила здорового харчування від Михайла Пінтосевича та Іцхака Пінтосевича:

1. Пий воду до їжі, але не під час.

Пиття перед їжею заповнить шлунок і перешкодить переїсти. Утримання від пиття під час прийому їжі швидше дозволить дихати правильно, ніж допоможе травному процесу. Пий воду за 30 хвилин до трапези, а після неї не раніше, ніж через 10 хвилин (а краще через 30).

2. Правильно комбінуй їжу.

•Повільне переварювання. Їжа погано перетворюється на поживні речовини, і ти втрачаєш частину амінокислот, вітамінів і корисних речовин.
• У клітинах і тканинах органів травлення осідають токсини. Часто ми неправильно трактуємо дискомфорт після їжі як алергічну реакцію. У більшості випадків – це саме погана сполучуваність спожитих продуктів харчування. У той же час наші травні органи будуть прекрасно працювати, якщо ми будемо добре комбінувати продукти. Тоді наша їжа буде легко перетравлюватись, а енергії на цей процес буде витрачатися значно менше. Які ж принципи об’єднання продуктів? Метод простий: кожна трапеза повинна бути на 70% лужна (шукай таблицю лужних і кислотних продуктів у книзі “Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я”) і тільки з одним харчовим концентратом (під концентратом мається на увазі їжа без великої кількості водного змісту, наприклад , м’ясо, печена картопля, риба та ін.)
А що стосується принципів правильної комбінації, то їх всього п’ять:
1. Білки потрібно вживати окремо від вуглеводів.
2. Листя, зелений салат можна з’їсти з будь-якими білками, вуглеводами або жирами.
3. Фрукти слід вживати окремо.
4. Жири не перетравлюються з білком. Щоб відшкодувати ефект неперетравленої їжі, слід з’їсти змішаний рослинний салат.
5. Не слід вживати напої з їжею і відразу після неї.

3. Їж потрібну кількість їжі.

Ми звикли давати своєму організму набагато більше їжі, ніж йому дійсно потрібно. У більшості викривлене розуміння розмірів порції. Розмір порції у ресторані зазвичай у два рази перевищує потребу звичайної людини. Швидше ця порція оптимальна для людини, що займається фізичною працею по 12 годин на день. Як визначити, скільки їжі потрібно твоєму організму, щоб насититися? Дуже просто! Стисни кулак – ось приблизний розмір твоєї порції.
У книзі “Живи! 7 заповідей енергії і здоров’я”, за даними якої написана ця стаття, автори докладно розповідають як прожити довге й здорове життя. Як харчуватися без загрози здоров’ю? Як навчитися правильно дихати? Що значить повноцінний відпочинок? Як безболісно зробити очищення від токсинів? До якого виду спорту потрібно придивитися? Все це основи довгого життя повного емоцій та пригод!! Замовляй книгу прямо зараз – це найкраща інвестиція у своє здоров’я!
Живи. 7 заповедей энергии и здоровья

Коментарів немає

Залишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

WordPress Video Lightbox